Module Cisco

HWIC-BLANK
HWIC-BLANK Module Cisco
Blank faceplate for HWIC slot on Cisco ISR
123,87 RON (fara taxe)
147,40 RON (taxe incluse)
C3KX-NM-BLANK=
C3KX-NM-BLANK= Module Cisco
Catalyst 3K-X Network Module Blank Spare
124,38 RON (fara taxe)
148,01 RON (taxe incluse)
MEM2811-512D
MEM2811-512D Module Cisco
512MB DRAM Memory for Cisco 2811 Router ...
134,33 RON (fara taxe)
159,85 RON (taxe incluse)
LTE-ANTM-SMA-D=
LTE-ANTM-SMA-D= Module Cisco
LTE SMA dipole antenna 698-960, 1448-1511, 1710-2690
168,07 RON (fara taxe)
200,00 RON (taxe incluse)
SFP-H10GB-CU1M
SFP-H10GB-CU1M Module Cisco
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
192,00 RON (fara taxe)
228,48 RON (taxe incluse)
SFP-H10GB-CU1M=
SFP-H10GB-CU1M= Module Cisco
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
208,40 RON (fara taxe)
248,00 RON (taxe incluse)
Cisco SFP-H10GB-CU3M
Cisco SFP-H10GB-CU3M Module Cisco
10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Patch / Rola: Patch Tip:...
246,76 RON (fara taxe)
293,64 RON (taxe incluse)
Cisco SFP-H10GB-CU3M=
Cisco SFP-H10GB-CU3M= Module Cisco
10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Patch / Rola: Patch Tip:...
246,76 RON (fara taxe)
293,64 RON (taxe incluse)
SFP-H10GB-CU1-5M
SFP-H10GB-CU1-5M Module Cisco
10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter Specifications Part Number:...
247,76 RON (fara taxe)
294,83 RON (taxe incluse)
SFP-H10GB-CU2-5M
SFP-H10GB-CU2-5M Module Cisco
Specifications Part Number: SFP-H10GB-CU2-5M Cable Type: Passive...
247,76 RON (fara taxe)
294,83 RON (taxe incluse)
SFP-H10GB-CU2M
SFP-H10GB-CU2M Module Cisco
Specifications Part Number: SFP-H10GB-CU2M Cable Type: Passive...
247,76 RON (fara taxe)
294,83 RON (taxe incluse)
SFP-H10GB-CU5M
SFP-H10GB-CU5M Module Cisco
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Patch / Rola: Patch Tip:...
287,99 RON (fara taxe)
342,71 RON (taxe incluse)
SFP-H10GB-CU5M=
SFP-H10GB-CU5M= Module Cisco
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
313,45 RON (fara taxe)
373,00 RON (taxe incluse)
Cisco MA-INJ-4-EU
Cisco MA-INJ-4-EU Module Cisco
MR 802.3at PoE Injector Interface...
383,56 RON (fara taxe)
456,44 RON (taxe incluse)
DS-SFP-FC8G-SW
DS-SFP-FC8G-SW Module Cisco
8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC
387,99 RON (fara taxe)
461,71 RON (taxe incluse)
MGBSX1
MGBSX1 Module Cisco
Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
410,08 RON (fara taxe)
488,00 RON (taxe incluse)
MGBT1
MGBT1 Module Cisco
Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver
410,08 RON (fara taxe)
488,00 RON (taxe incluse)
GLC-GE-100FX
GLC-GE-100FX Module Cisco
100FX SFP on GE ports Dispozitivul 100FX SFP on GE ports are o rată...
423,99 RON (fara taxe)
504,55 RON (taxe incluse)
LTE-ANTM-SMA-D
LTE-ANTM-SMA-D Module Cisco
LTE SMA dipole antenna 698-960, 1448-1511, 1710-2690
444,54 RON (fara taxe)
529,00 RON (taxe incluse)
Cisco MFELX1
Cisco MFELX1 Module Cisco
100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver Reţea Rata de...
466,19 RON (fara taxe)
554,77 RON (taxe incluse)
DS-SFP-FC8G-SW=
DS-SFP-FC8G-SW= Module Cisco
8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare
497,48 RON (fara taxe)
592,00 RON (taxe incluse)
Cisco MFEFX1
Cisco MFEFX1 Module Cisco
100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver Reţea Rata de...
515,90 RON (fara taxe)
613,92 RON (taxe incluse)
DS-SFP-FC16G-SW=
DS-SFP-FC16G-SW= Module Cisco
16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC
575,63 RON (fara taxe)
685,00 RON (taxe incluse)
DS-SFP-FC16G-SW
DS-SFP-FC16G-SW Module Cisco
16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC
575,63 RON (fara taxe)
685,00 RON (taxe incluse)
Cisco MFEBX1
Cisco MFEBX1 Module Cisco
100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver Reţea Rata de...
668,89 RON (fara taxe)
795,98 RON (taxe incluse)
HWIC-4ESW
HWIC-4ESW Module Cisco
High-Speed WAN interface card Cisco 4x 10/100, HWIC-4ESW
714,29 RON (fara taxe)
850,00 RON (taxe incluse)
GLC-TE
GLC-TE Module Cisco
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire...
763,98 RON (fara taxe)
909,14 RON (taxe incluse)
Cisco GLC-T=
Cisco GLC-T= Module Cisco
Transceiver 1000BASE-T SFP Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T...
792,34 RON (fara taxe)
942,88 RON (taxe incluse)
GLC-FE-T-I=
GLC-FE-T-I= Module Cisco
100BASE-T SFP, Industrial Temp
802,97 RON (fara taxe)
955,54 RON (taxe incluse)
MGBLH1
MGBLH1 Module Cisco
Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
820,17 RON (fara taxe)
976,00 RON (taxe incluse)
CVR-QSFP-SFP10G
CVR-QSFP-SFP10G Module Cisco
QSFP to SFP10G adapter Connector(s): QSFP Connector(s)...
866,65 RON (fara taxe)
1.031,31 RON (taxe incluse)
HWIC-1T
HWIC-1T Module Cisco
1-Port Serial WAN Interface Card
899,67 RON (fara taxe)
1.070,61 RON (taxe incluse)
Cisco MGBBX1
Cisco MGBBX1 Module Cisco
Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver Reţea Rata...
904,24 RON (fara taxe)
1.076,04 RON (taxe incluse)
GLC-FE-100LX
GLC-FE-100LX Module Cisco
100BASE-LX SFP for FE port Performanță Maximă de...
990,03 RON (fara taxe)
1.178,13 RON (taxe incluse)
NIM-1T
NIM-1T Module Cisco
1-Port Serial WAN Interface card Interface Provided...
990,94 RON (fara taxe)
1.179,22 RON (taxe incluse)
MA-SFP-1GB-TX
MA-SFP-1GB-TX Module Cisco
Meraki 1 GbE SFP Copper Module Interface Provided...
1.016,81 RON (fara taxe)
1.210,00 RON (taxe incluse)
MA-INJ-5-EU
MA-INJ-5-EU Module Cisco
Meraki Multigigabit 802.3at PoE Injector (EU Plug) Product Type: PoE...
1.027,11 RON (fara taxe)
1.222,26 RON (taxe incluse)
EHWIC-4ESG
EHWIC-4ESG Module Cisco
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
1.067,83 RON (fara taxe)
1.270,72 RON (taxe incluse)
Cisco SFP-GE-T=
Cisco SFP-GE-T= Module Cisco
1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD) Reţea Rata de transfer de date...
1.089,52 RON (fara taxe)
1.296,53 RON (taxe incluse)
GLC-FE-100LX-RGD
GLC-FE-100LX-RGD Module Cisco
100Mbps Single Mode Rugged SFP Performanță Maximă de...
1.089,52 RON (fara taxe)
1.296,53 RON (taxe incluse)
Cisco SFP-GE-T
Cisco SFP-GE-T Module Cisco
1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD) Reţea Rata de transfer de date...
1.089,52 RON (fara taxe)
1.296,53 RON (taxe incluse)
VIC3-2E/M
VIC3-2E/M Module Cisco
Two-port Voice Interface Card - E and M Interface Provided...
1.090,03 RON (fara taxe)
1.297,14 RON (taxe incluse)
NIM-2FXS=
NIM-2FXS= Module Cisco
2-Port Network Interface Module - FXS, FXS-E and DID Brand: Cisco...
1.090,20 RON (fara taxe)
1.297,34 RON (taxe incluse)
C9300-NM-4G=
C9300-NM-4G= Module Cisco
Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare
1.111,76 RON (fara taxe)
1.323,00 RON (taxe incluse)
C9300-NM-4G
C9300-NM-4G Module Cisco
Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module
1.111,76 RON (fara taxe)
1.323,00 RON (taxe incluse)
GLC-FE-100BX-D
GLC-FE-100BX-D Module Cisco
100BASE-BX10-D SFP Performanță Maximă de transfer de la...
1.114,40 RON (fara taxe)
1.326,14 RON (taxe incluse)
GLC-FE-100BX-U
GLC-FE-100BX-U Module Cisco
100BASE-BX10-U SFP Reţea Tipul de interfaţă SFP...
1.114,40 RON (fara taxe)
1.326,14 RON (taxe incluse)
QSFP-4SFP10G-CU1M
QSFP-4SFP10G-CU1M Module Cisco
QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 1m
1.114,40 RON (fara taxe)
1.326,14 RON (taxe incluse)
QSFP-4SFP10G-CU3M
QSFP-4SFP10G-CU3M Module Cisco
QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 3m
1.114,40 RON (fara taxe)
1.326,14 RON (taxe incluse)
NIM-2FXO=
NIM-2FXO= Module Cisco
2-port Network Interface Module - FXO (Universal)
1.147,71 RON (fara taxe)
1.365,77 RON (taxe incluse)
Cisco C3KX-NM-1G
Cisco C3KX-NM-1G Module Cisco
Catalyst 3K-X 1G Network Module option PID Conexiune...
1.194,42 RON (fara taxe)
1.421,36 RON (taxe incluse)
Cisco C3KX-NM-1G=
Cisco C3KX-NM-1G= Module Cisco
Catalyst 3K-X 1G Network Module Conexiune Tehnologia de...
1.194,42 RON (fara taxe)
1.421,36 RON (taxe incluse)
WIC-1AM-V2
WIC-1AM-V2 Module Cisco
one-port Analog Modem Interface card Interface Provided...
1.226,29 RON (fara taxe)
1.459,28 RON (taxe incluse)
HWIC-2A/S
HWIC-2A/S Module Cisco
2-Port Async/Sync Serial WAN Interface Card Networking...
1.237,78 RON (fara taxe)
1.472,96 RON (taxe incluse)
NIM-2FXO
NIM-2FXO Module Cisco
2-port Network Interface Module - FXO (Universal) Interface...
1.238,67 RON (fara taxe)
1.474,02 RON (taxe incluse)
NIM-2FXS
NIM-2FXS Module Cisco
2-Port Network Interface Module - FXS, FXS-E and DID Interface...
1.238,67 RON (fara taxe)
1.474,02 RON (taxe incluse)
EHWIC-4ESG=
EHWIC-4ESG= Module Cisco
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
1.241,18 RON (fara taxe)
1.477,00 RON (taxe incluse)
MA-SFP-1GB-SX
MA-SFP-1GB-SX Module Cisco
Meraki 1000Base SX Multi-Mode Interface Provided...
1.287,10 RON (fara taxe)
1.531,65 RON (taxe incluse)
SFP-10G-SR-S
SFP-10G-SR-S Module Cisco
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
1.311,66 RON (fara taxe)
1.560,88 RON (taxe incluse)
HWIC-1T=
HWIC-1T= Module Cisco
1-Port Serial WAN Interface Card
1.349,50 RON (fara taxe)
1.605,91 RON (taxe incluse)
GLC-SX-MMD=
GLC-SX-MMD= Module Cisco
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
1.352,10 RON (fara taxe)
1.609,00 RON (taxe incluse)
GLC-SX-MM-RGD
GLC-SX-MM-RGD Module Cisco
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP Reţea Tipul de interfaţă...
1.362,15 RON (fara taxe)
1.620,96 RON (taxe incluse)
SFP-10G-SR-S=
SFP-10G-SR-S= Module Cisco
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
1.401,68 RON (fara taxe)
1.668,00 RON (taxe incluse)
GLC-FE-100EX
GLC-FE-100EX Module Cisco
100BASE-EX SFP (40km) Performanță Maximă de transfer de la...
1.473,60 RON (fara taxe)
1.753,58 RON (taxe incluse)
Cisco GLC-LH-SMD-RF
Cisco GLC-LH-SMD-RF Module Cisco
Transceiver Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, MMF/SMF, 1310nmDOM...
1.478,97 RON (fara taxe)
1.759,98 RON (taxe incluse)
X2-10GB-CX4
X2-10GB-CX4 Module Cisco
10GBASE-CX4 X2 Module Main features of Cisco 10GBASE X2 modules...
1.485,54 RON (fara taxe)
1.767,79 RON (taxe incluse)
X2-10GB-CX4=
X2-10GB-CX4= Module Cisco
10GBASE-CX4 X2 Module Main features of Cisco 10GBASE X2 modules...
1.485,54 RON (fara taxe)
1.767,79 RON (taxe incluse)
EHWIC-4ESG-P
EHWIC-4ESG-P Module Cisco
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card w/PoE...
1.548,35 RON (fara taxe)
1.842,54 RON (taxe incluse)
NIM-ES2-4
NIM-ES2-4 Module Cisco
4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module Interface...
1.554,62 RON (fara taxe)
1.850,00 RON (taxe incluse)
SFP-OC3-MM
SFP-OC3-MM Module Cisco
OC3/STM1 SFP, Multi-mode fiber Specifications Part Number:...
1.609,91 RON (fara taxe)
1.915,79 RON (taxe incluse)
SFP-OC3-SR
SFP-OC3-SR Module Cisco
OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Short Reach Specifications...
1.609,91 RON (fara taxe)
1.915,79 RON (taxe incluse)
QSFP-4SFP10G-CU5M
QSFP-4SFP10G-CU5M Module Cisco
QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 5m
1.671,60 RON (fara taxe)
1.989,20 RON (taxe incluse)
GLC-LH-SMD
GLC-LH-SMD Module Cisco
Modulul Transceiver 1000BASE-LX/LH prezintă o interfață de tip SFP precum...
1.687,97 RON (fara taxe)
2.008,68 RON (taxe incluse)
Cisco HWIC-1B-U
Cisco HWIC-1B-U Module Cisco
1-Port ISDN BRI U High-Speed WAN Interface Card Descriere...
1.733,29 RON (fara taxe)
2.062,62 RON (taxe incluse)
HWIC-2T
HWIC-2T Module Cisco
2-Port Serial WAN Interface Card General Information...
1.733,29 RON (fara taxe)
2.062,62 RON (taxe incluse)
NIM-2T
NIM-2T Module Cisco
2-Port Serial WAN Interface card Interface Provided...
1.734,14 RON (fara taxe)
2.063,63 RON (taxe incluse)
16-channel high-density voice DSP module
16-channel high-density voice DSP module Module Cisco
16-channel high-density voice DSP module
1.756,16 RON (fara taxe)
2.089,83 RON (taxe incluse)
WIC-1B-S/T-V3
WIC-1B-S/T-V3 Module Cisco
1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line)...
1.763,03 RON (fara taxe)
2.098,00 RON (taxe incluse)
SPK-SHARE-K9
SPK-SHARE-K9 Module Cisco
Cisco Webex Share wireless screen-sharing adapter.
1.818,49 RON (fara taxe)
2.164,00 RON (taxe incluse)
GLC-LH-SMD=
GLC-LH-SMD= Module Cisco
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
1.947,90 RON (fara taxe)
2.318,00 RON (taxe incluse)
WIC-2AM-V2
WIC-2AM-V2 Module Cisco
Two-port Analog Modem Interface Card Interface Provided...
1.969,50 RON (fara taxe)
2.343,70 RON (taxe incluse)
EHWIC-1GE-SFP-CU
EHWIC-1GE-SFP-CU Module Cisco
EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G)...
1.979,40 RON (fara taxe)
2.355,49 RON (taxe incluse)
SFP-OC3-IR1
SFP-OC3-IR1 Module Cisco
OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Intermediate Reach Specifications...
1.981,04 RON (fara taxe)
2.357,44 RON (taxe incluse)
EHWIC-VA-DSL-B
EHWIC-VA-DSL-B Module Cisco
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B Reţea Reţea...
1.981,88 RON (fara taxe)
2.358,44 RON (taxe incluse)
EHWIC-VA-DSL-M
EHWIC-VA-DSL-M Module Cisco
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex M Reţea Reţea...
1.981,88 RON (fara taxe)
2.358,44 RON (taxe incluse)
NIM-VAB-A
NIM-VAB-A Module Cisco
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex A Interface Provided...
1.981,88 RON (fara taxe)
2.358,44 RON (taxe incluse)
NIM-VA-B
NIM-VA-B Module Cisco
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex B Interface Provided...
1.981,88 RON (fara taxe)
2.358,44 RON (taxe incluse)
NIM-VAB-M
NIM-VAB-M Module Cisco
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex M Interface Provided...
1.981,88 RON (fara taxe)
2.358,44 RON (taxe incluse)
SFP-10G-SR=
SFP-10G-SR= Module Cisco
10GBASE-SR SFP Module
1.992,44 RON (fara taxe)
2.371,00 RON (taxe incluse)
SFP-10G-SR
SFP-10G-SR Module Cisco
10GBASE-SR SFP Module
1.992,44 RON (fara taxe)
2.371,00 RON (taxe incluse)
GLC-FE-100ZX
GLC-FE-100ZX Module Cisco
100BASE-ZX SFP (80km) Reţea Tehnologia cablării...
2.027,96 RON (fara taxe)
2.413,27 RON (taxe incluse)
SFP-10G-LRM=
SFP-10G-LRM= Module Cisco
10GBASE-LRM SFP Module
2.059,99 RON (fara taxe)
2.451,39 RON (taxe incluse)
SFP-10G-LRM
SFP-10G-LRM Module Cisco
10GBASE-LRM SFP Module
2.059,99 RON (fara taxe)
2.451,39 RON (taxe incluse)
EHWIC-VA-DSL-A=
EHWIC-VA-DSL-A= Module Cisco
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex A
2.102,03 RON (fara taxe)
2.501,42 RON (taxe incluse)
QSFP-H40G-AOC1M
QSFP-H40G-AOC1M Module Cisco
40GBASE Active Optical Cable, 1m
2.105,42 RON (fara taxe)
2.505,45 RON (taxe incluse)
QSFP-H40G-AOC2M
QSFP-H40G-AOC2M Module Cisco
40GBASE Active Optical Cable, 2m
2.105,42 RON (fara taxe)
2.505,45 RON (taxe incluse)
Rezultate de la 1 la 96 din 280