Module Cisco, Viteza de transfer: 10/100/1000 Mbps

Cisco MA-INJ-4-EU
Cisco MA-INJ-4-EU Module Cisco
MR 802.3at PoE Injector Interface...
383,56 RON (fara taxe)
456,44 RON (taxe incluse)
Cisco GLC-T=
Cisco GLC-T= Module Cisco
Transceiver 1000BASE-T SFP Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T...
792,34 RON (fara taxe)
942,88 RON (taxe incluse)
GLC-SX-MMD
GLC-SX-MMD Module Cisco
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
916,49 RON (fara taxe)
1.090,62 RON (taxe incluse)
GLC-SX-MMD=
GLC-SX-MMD= Module Cisco
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
978,99 RON (fara taxe)
1.165,00 RON (taxe incluse)
MA-INJ-5-EU
MA-INJ-5-EU Module Cisco
Meraki Multigigabit 802.3at PoE Injector (EU Plug) Product Type: PoE...
1.027,11 RON (fara taxe)
1.222,26 RON (taxe incluse)
EHWIC-4ESG=
EHWIC-4ESG= Module Cisco
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
1.241,18 RON (fara taxe)
1.477,00 RON (taxe incluse)
GLC-LH-SMD=
GLC-LH-SMD= Module Cisco
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
1.947,90 RON (fara taxe)
2.318,00 RON (taxe incluse)
EHWIC-1GE-SFP-CU
EHWIC-1GE-SFP-CU Module Cisco
EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G)...
1.979,40 RON (fara taxe)
2.355,49 RON (taxe incluse)
EHWIC-D-8ESG=
EHWIC-D-8ESG= Module Cisco
Eight port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
2.476,19 RON (fara taxe)
2.946,67 RON (taxe incluse)
EHWIC-3G-HSPA+7-A
EHWIC-3G-HSPA+7-A Module Cisco
ATT HSPA+ R7 EHWIC with GPS based on MC8705 General...
2.614,29 RON (fara taxe)
3.111,01 RON (taxe incluse)
EHWIC-4G-LTE-GB
EHWIC-4G-LTE-GB Module Cisco
4G LTE EHWIC for Australia, 800/900/1800/2100/2600 MHz 4G RADIO MODEM...
2.863,27 RON (fara taxe)
3.407,29 RON (taxe incluse)
SM-X-ES3-16-P
SM-X-ES3-16-P Module Cisco
SM-X EtherSwitch, L2/L3, SM, 16 GE, POE+ General Information...
5.278,38 RON (fara taxe)
6.281,27 RON (taxe incluse)
SM-X-ES3-24-P
SM-X-ES3-24-P Module Cisco
SM-X EtherSwitch, L2/L3, SM, 24 GE, POE+ General Information...
6.324,09 RON (fara taxe)
7.525,67 RON (taxe incluse)
SM-ES3G-16-P
SM-ES3G-16-P Module Cisco
Enhcd EtherSwitch, L2/L3, SM, 16GE, POE General Information...
7.583,93 RON (fara taxe)
9.024,88 RON (taxe incluse)
IM-8-CU-1GB
IM-8-CU-1GB Module Cisco
Meraki 8 x 1 GbE Copper Interface Module for MX400 and MX600...
10.294,23 RON (fara taxe)
12.250,13 RON (taxe incluse)
IM-2-SFP-10GB
IM-2-SFP-10GB Module Cisco
Meraki 2 x 10 GbE SFP+ Interface Module for MX400 and MX600...
10.294,23 RON (fara taxe)
12.250,13 RON (taxe incluse)
SM-ES3G-24-P
SM-ES3G-24-P Module Cisco
Enhcd EtherSwitch, L2/L3, SM, 24 GE, POE General Information...
10.389,94 RON (fara taxe)
12.364,03 RON (taxe incluse)
SM-X-ES3D-48-P
SM-X-ES3D-48-P Module Cisco
SM-X EtherSwitch, L2/L3, SM, 48 GE, 2 SFP, POE+ General...
11.639,82 RON (fara taxe)
13.851,39 RON (taxe incluse)
IM-8-SFP-1GB
IM-8-SFP-1GB Module Cisco
Meraki 8 x 1 GbE SFP Interface Module for MX400 and MX600...
12.868,43 RON (fara taxe)
15.313,43 RON (taxe incluse)
SM-D-ES3G-48-P
SM-D-ES3G-48-P Module Cisco
Enhanced EtherSwitch, L2/L3, SM, 48 GE, 2 SFP, POE General...
16.305,70 RON (fara taxe)
19.403,78 RON (taxe incluse)