Module MikroTik

Ordoneaza dupa:
Filtreaza dupa brand:
Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, lungime de undă 850nm,...
71,61 RON (fara TVA)
85,22 RON (TVA inclus)
Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, single-mode, lungime de...
94,42 RON (fara TVA)
112,36 RON (TVA inclus)
Modul gigabit SFP/RJ45 S-RJ01 este un adaptor SFP/RJ45...
116,50 RON (fara TVA)
138,64 RON (TVA inclus)
SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps S+DA0001 este un...
118,70 RON (fara TVA)
141,25 RON (TVA inclus)
Modul radio 2.4GHz, 2x U.FL, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 b/g/n, format...
132,35 RON (fara TVA)
157,50 RON (TVA inclus)
Modul radio 2.4GHz, 2x MMCX, TX power 30 dBm (1000 mW), 802.11 b/g/n,...
132,35 RON (fara TVA)
157,50 RON (TVA inclus)
Modul radio 5GHz, 2x MMCX, TX power 27 dBm (500 mW), 802.11 a/n, format...
136,76 RON (fara TVA)
162,75 RON (TVA inclus)
SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps S+DA0003 este un...
157,83 RON (fara TVA)
187,82 RON (TVA inclus)
Modul radio 5GHz, conector MMCX, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 a/n,...
185,29 RON (fara TVA)
220,50 RON (TVA inclus)
Modul radio 5GHz, 2x MMCX, TX power 27 dBm (500 mW), 802.11ac, format...
189,71 RON (fara TVA)
225,75 RON (TVA inclus)
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit...
226,40 RON (fara TVA)
269,42 RON (TVA inclus)
MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m
256,54 RON (fara TVA)
305,28 RON (TVA inclus)
Pereche de transceivere optice, 1.25G, single mode, T1310nm/R1550nm,...
278,06 RON (fara TVA)
330,89 RON (TVA inclus)
MikroTik SFPONU - GPON ONU module simplex SC, 244Mb/s down & 2488Mb/s...
352,80 RON (fara TVA)
419,83 RON (TVA inclus)
Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC, lungime de undă 1310nm,...
567,10 RON (fara TVA)
674,85 RON (TVA inclus)
MikroTik S+2332LC10D Bidirectional Single Mode SFP+ 10GbE module kit up to...
1.388,90 RON (fara TVA)
1.652,79 RON (TVA inclus)
4-port Network Interface Module - FXO (Universal) Brand: Cisco...
2.053 RON (fara TVA)
2.443,07 RON (TVA inclus)
2 port Multiflex Trunk Voice/Clear-channel Data T1/E1 Module The...
3.928 RON (fara TVA)
4.674,32 RON (TVA inclus)
  
  
  

Categorii produse

  

  

Filtreaza dupa brand

  



  

Newsletter

 
Vrei sa fii informat prin email despre reduceri, promotii si noutati?