Module MikroTik

Ordoneaza dupa:
Filtreaza dupa brand:
Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, lungime de undă 850nm,...
66,18 RON (fara TVA)
78,75 RON (TVA inclus)
Transceiver optic SFP, 1.25G, conector Dual LC, single-mode, lungime de...
86,47 RON (fara TVA)
102,90 RON (TVA inclus)
SFP+ 1m direct attach cable, 10 Gbps S+DA0001 este un...
105,88 RON (fara TVA)
126 RON (TVA inclus)
Modul gigabit SFP/RJ45 S-RJ01 este un adaptor SFP/RJ45...
110,29 RON (fara TVA)
131,25 RON (TVA inclus)
Modul radio 2.4GHz, 2x U.FL, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 b/g/n, format...
132,35 RON (fara TVA)
157,50 RON (TVA inclus)
Modul radio 2.4GHz, 2x MMCX, TX power 30 dBm (1000 mW), 802.11 b/g/n,...
132,35 RON (fara TVA)
157,50 RON (TVA inclus)
Modul radio 5GHz, 2x MMCX, TX power 27 dBm (500 mW), 802.11 a/n, format...
136,76 RON (fara TVA)
162,75 RON (TVA inclus)
SFP+ 3m direct attach cable, 10 Gbps S+DA0003 este un...
141,18 RON (fara TVA)
168 RON (TVA inclus)
Modul radio 5GHz, conector MMCX, TX power 29 dBm (800 mW), 802.11 a/n,...
185,29 RON (fara TVA)
220,50 RON (TVA inclus)
Modul radio 5GHz, 2x MMCX, TX power 27 dBm (500 mW), 802.11ac, format...
189,71 RON (fara TVA)
225,75 RON (TVA inclus)
Pereche de transceivere optice, 1.25G, single mode, T1310nm/R1550nm,...
260,29 RON (fara TVA)
309,75 RON (TVA inclus)
Transceiver optic SFP+, 10G, conector Dual LC, lungime de undă 1310nm,...
538,24 RON (fara TVA)
640,50 RON (TVA inclus)
  
  

  

Filtreaza dupa brand

  



  

Newsletter

 
Vrei sa fii informat prin email despre reduceri, promotii si noutati?