Pret 7.000 RON - 10.000 RON

Ordoneaza dupa:
Hardware plus contract pe o perioada de la 1 la 5 ani pentru...
5.885 RON (fara TVA)
7.003,15 RON (TVA inclus)
MultiSite Option for SX20
5.892 RON (fara TVA)
7.011,48 RON (TVA inclus)
Order L-SX-Series-PAK for e-delivery of MultiSite sw option
5.892 RON (fara TVA)
7.011,48 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract de la 1 pana la 5 ani 24x7 Forticare and FortiGuard...
5.892,64 RON (fara TVA)
7.012,24 RON (TVA inclus)
Cisco ISE 3-Yr 250 Endpoint Apex License
5.894,70 RON (fara TVA)
7.014,69 RON (TVA inclus)
Cache Memory Installed Size: 20 MB...
5.908 RON (fara TVA)
7.030,52 RON (TVA inclus)
Hardware plus 1 year 8x5 Forticare and FortiGuard UTM Bundle...
5.911 RON (fara TVA)
7.034,09 RON (TVA inclus)
Cisco Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink LAN Base
5.940 RON (fara TVA)
7.068,60 RON (TVA inclus)
EOS Meraki MX60W Advanced Security License and Support, 7 Years
5.946,40 RON (fara TVA)
7.076,22 RON (TVA inclus)
Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 110W, 2xSFP + 2x1GBT, LAN Base
5.950 RON (fara TVA)
7.080,50 RON (TVA inclus)
24 10/100/1000BASE-T, 4 1000BASE-X unpopulated SFP (4 SFP ports shared with...
5.969 RON (fara TVA)
7.103,11 RON (TVA inclus)
Cisco ISR 4321 AX Bundle w/APP, SEC lic
5.972 RON (fara TVA)
7.106,68 RON (TVA inclus)
8-Port Async/Sync Serial HWIC, EIA-232 General Information...
5.975 RON (fara TVA)
7.110,25 RON (TVA inclus)
1 port Multiflex Trunk Voice/Channelized Data T1/E1 Module...
5.975,52 RON (fara TVA)
7.110,87 RON (TVA inclus)
Enhanced EtherSwitch, L2, SM, 23 FE, 1 GE, POE General Information...
5.997,93 RON (fara TVA)
7.137,54 RON (TVA inclus)
Cisco ISR 4321 Bundle, w/UC License, CUBE-10
6.002 RON (fara TVA)
7.142,38 RON (TVA inclus)
Catalyst 3K-X 10G Network Module option PID Conexiune...
6.002,10 RON (fara TVA)
7.142,50 RON (TVA inclus)
Catalyst 3K-X 10G Network Module Conexiune Tehnologia de...
6.002,10 RON (fara TVA)
7.142,50 RON (TVA inclus)
Emulex LPe 12002 Dual Port 8Gb Fibre Channel HBA Header...
6.010 RON (fara TVA)
7.151,90 RON (TVA inclus)
Header Brand: QLogic...
6.010 RON (fara TVA)
7.151,90 RON (TVA inclus)
Header Brand: QLogic...
6.010 RON (fara TVA)
7.151,90 RON (TVA inclus)
Emulex LPe 12002 Dual Port 8Gb Fibre Channel HBA Header...
6.010 RON (fara TVA)
7.151,90 RON (TVA inclus)
Hardware plus CONTRACT PE 1, 3 SAU 5 ANI 24x7 FortiCare and...
6.021 RON (fara TVA)
7.164,99 RON (TVA inclus)
Cisco SG550X-48 48-port Gigabit Stackable Switch Cisco 550X series...
6.024,35 RON (fara TVA)
7.168,97 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de 1 pana la 5 ani 8x5...
6.030 RON (fara TVA)
7.175,70 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de 1 pana la 5 ani 8x5...
6.043 RON (fara TVA)
7.191,17 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de la 1 la 5 ani 8x5...
6.043 RON (fara TVA)
7.191,17 RON (TVA inclus)
Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 1G SFP, LAN Lite
6.062 RON (fara TVA)
7.213,78 RON (TVA inclus)
Cisco One Catalyst 3650 24 Port Data 4x1G Uplink
6.063 RON (fara TVA)
7.214,97 RON (TVA inclus)
Cisco ASA5515 FirePOWER AMP 3YR Subscription
6.071,54 RON (fara TVA)
7.225,13 RON (TVA inclus)
Cisco ASA5515 FirePOWER IPS 3YR Subscription
6.071,54 RON (fara TVA)
7.225,13 RON (TVA inclus)
Cisco ASA5515 FirePOWER URL Filtering 3YR Subscription
6.071,54 RON (fara TVA)
7.225,13 RON (TVA inclus)
Meraki MS320-48FP Enterprise License and Support, 10 Year
6.075,11 RON (fara TVA)
7.229,38 RON (TVA inclus)
Header Brand: Cisco...
6.076 RON (fara TVA)
7.230,44 RON (TVA inclus)
Cache Memory Installed Size: 20 MB...
6.076 RON (fara TVA)
7.230,44 RON (TVA inclus)
Cisco AnyConnect 100 User Plus Perpetual License Product...
6.115 RON (fara TVA)
7.276,85 RON (TVA inclus)
Cisco DX70, No Radio
6.162 RON (fara TVA)
7.332,78 RON (TVA inclus)
Cisco 1941 with 2.5G DRAM, 256MB Flash Caracteristici ethernet LAN...
6.162,26 RON (fara TVA)
7.333,09 RON (TVA inclus)
Cisco FirePOWER 7010 IPS, Apps, AMP and URL 1YR Service Subs
6.169,79 RON (fara TVA)
7.342,05 RON (TVA inclus)
Meraki MR84 Cloud Managed AP...
6.175,51 RON (fara TVA)
7.348,86 RON (TVA inclus)
Meraki MX65W Advanced Security License and Support, 5 Years
6.178,08 RON (fara TVA)
7.351,92 RON (TVA inclus)
Meraki MX65W Enterprise License and Support, 10 Years
6.178,08 RON (fara TVA)
7.351,92 RON (TVA inclus)
Meraki MS420-24 Enterprise License and Support, 3 Year
6.178,08 RON (fara TVA)
7.351,92 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de 1 pana la 5 ani 8x5...
6.181 RON (fara TVA)
7.355,39 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract de 1 an 8x5 Forticare and FortiGuard UTM Bundle...
6.183 RON (fara TVA)
7.357,77 RON (TVA inclus)
Cisco IE 3000 Expansion Module, 8 100FX Interface Provided...
6.212,05 RON (fara TVA)
7.392,34 RON (TVA inclus)
10GBASE-LR SFP Module
6.213 RON (fara TVA)
7.393,47 RON (TVA inclus)
10GBASE-LR SFP Module Tehnologie conectivitate Prin cablu...
6.213 RON (fara TVA)
7.393,47 RON (TVA inclus)
750W DC Config 3 Power Supply front to back cooling
6.224 RON (fara TVA)
7.406,56 RON (TVA inclus)
750W DC Config 3 Redundant Power Supply front to back cool
6.224 RON (fara TVA)
7.406,56 RON (TVA inclus)
24 units of GLC-FE-100FX for 3750v2 General Information...
6.224 RON (fara TVA)
7.406,56 RON (TVA inclus)
eXpandable Power System 2200 Power Device...
6.224 RON (fara TVA)
7.406,56 RON (TVA inclus)
OC-48c/STM-16c SFP, Short Reach Specifications Part...
6.224 RON (fara TVA)
7.406,56 RON (TVA inclus)
UCS-E, DoubleWide, 4CoreCPU, 2x8G SD, 1x8G RDIMM, 1-3 HDD...
6.224,50 RON (fara TVA)
7.407,16 RON (TVA inclus)
8G to 32G Compact Flash Memory Upgrade for Cisco ISR 4450
6.224,50 RON (fara TVA)
7.407,16 RON (TVA inclus)
8G to 32G eUSB Flash Memory Upgrade for Cisco ISR 4430
6.224,50 RON (fara TVA)
7.407,16 RON (TVA inclus)
Enterprise Bundle contract pe o perioada de 1 pana la 5 ani...
6.229 RON (fara TVA)
7.412,51 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de 1 pana la 5 ani 24x7...
6.232 RON (fara TVA)
7.416,08 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de la 1 la 5 ani 24x7...
6.290 RON (fara TVA)
7.485,10 RON (TVA inclus)
SM-X EtherSwitch, L2/L3, SM, 24 GE, POE+ General Information...
6.324,09 RON (fara TVA)
7.525,67 RON (TVA inclus)
Meraki MS425-16 Enterprise License and Support, 5 Years
6.358,27 RON (fara TVA)
7.566,34 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de 1 pana la 5 ani 24x7...
6.365 RON (fara TVA)
7.574,35 RON (TVA inclus)
Cisco ISR 4321 Bundle w/UC & SEC License, CUBE-10
6.369 RON (fara TVA)
7.579,11 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de 1 pana la 5 ani 24x7...
6.379 RON (fara TVA)
7.591,01 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de la 1 la 5 ani 24x7...
6.379 RON (fara TVA)
7.591,01 RON (TVA inclus)
Enhanced EtherSwitch, L2, SM, 48 FE, 2 SFP Caracteristicile...
6.398,79 RON (fara TVA)
7.614,56 RON (TVA inclus)
Cisco 2911 w/3 GE, 4 EHWIC, 2 DSP, 1 SM, 256MB CF, 512MB DRAM, IPB
6.401,36 RON (fara TVA)
7.617,62 RON (TVA inclus)
MDS 9148S 16G FC switch, w/ 12 active ports + 8G SW SFPs Devicetype :...
6.408,48 RON (fara TVA)
7.626,09 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de la 1 la 5 ani pentru...
6.421 RON (fara TVA)
7.640,99 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract de la 1 la 5 ani 8x5 Forticare and FortiGuard...
6.427,51 RON (fara TVA)
7.648,74 RON (TVA inclus)
Meraki MX100 Enterprise License and Support, 1 Year
6.435,50 RON (fara TVA)
7.658,25 RON (TVA inclus)
25 2nd Language Nuance 3.X ASR Ports
6.453 RON (fara TVA)
7.679,07 RON (TVA inclus)
25 3rd Language Nuance 3.X ASR Ports
6.453 RON (fara TVA)
7.679,07 RON (TVA inclus)
Meraki MS350-48LP Enterprise License and Support, 7 Year
6.461,24 RON (fara TVA)
7.688,88 RON (TVA inclus)
1000BASE-BX10 SFP, 1490NM, 2-Channels Form Factor SFP Data...
6.473 RON (fara TVA)
7.702,87 RON (TVA inclus)
1000BASE-BX40 SFP, 1550NM Reţea Tipul de interfaţă SFP...
6.473 RON (fara TVA)
7.702,87 RON (TVA inclus)
1000BASE-BX40 SFP, 1490NM Reţea Tipul de interfaţă SFP...
6.473 RON (fara TVA)
7.702,87 RON (TVA inclus)
1000BASE-BX40 SFP, 1310NM Reţea Tipul de interfaţă SFP...
6.473 RON (fara TVA)
7.702,87 RON (TVA inclus)
OC-12/ STM-4 SFP, Long Reach (80km) Specifications Part...
6.473 RON (fara TVA)
7.702,87 RON (TVA inclus)
1 port channelized T1/E1, and PRI HWIC (data only) Specifications...
6.473,48 RON (fara TVA)
7.703,44 RON (TVA inclus)
Meraki MX64 Advanced Security License and Support, 7 Years
6.486,98 RON (fara TVA)
7.719,51 RON (TVA inclus)
Hard Drive Data Transfer Rate: 300...
6.488 RON (fara TVA)
7.720,72 RON (TVA inclus)
Hardware plus 1 year 8x5 Forticare and FortiGuard UTM Bundle...
6.493 RON (fara TVA)
7.726,67 RON (TVA inclus)
Hardware plus 1 year 8x5 Forticare and FortiGuard UTM Bundle...
6.493 RON (fara TVA)
7.726,67 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract de la 2 la 5 ani 8x5 Forticare and...
6.499 RON (fara TVA)
7.733,81 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de la 2 la 5 ani 8x5...
6.513 RON (fara TVA)
7.750,47 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract de la 2 la 5 ani 8x5 Forticare...
6.513 RON (fara TVA)
7.750,47 RON (TVA inclus)
CARACTERISTICI GENERALE Tip produs Accesoriu Tip...
6.519,28 RON (fara TVA)
7.757,94 RON (TVA inclus)
1000BASE-ZX SFP transceiver module, SMF, 1550nm, DOM Specifications...
6.520 RON (fara TVA)
7.758,80 RON (TVA inclus)
2901 Voice Bundle w/PVDM3-16, FL-CME-SRST-25, UC Lic, FL-CUBE10
6.521,12 RON (fara TVA)
7.760,13 RON (TVA inclus)
Hardware plus contract pe o perioada de 1 pana la 5 ani 24x7...
6.524 RON (fara TVA)
7.763,56 RON (TVA inclus)
Catalyst 2960-X 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base
6.524 RON (fara TVA)
7.763,56 RON (TVA inclus)
Catalyst 2960-X 48 GigE, 4 x 1G SFP, LAN Base
6.524 RON (fara TVA)
7.763,56 RON (TVA inclus)
Cisco ONE Upg-to Advanced Perpetual Nexus 5672
6.566 RON (fara TVA)
7.813,54 RON (TVA inclus)
16 x GE RJ45 ports (including 2 x WAN ports, 1 x DMZ port, 1 x HA port, 12...
6.568 RON (fara TVA)
7.815,92 RON (TVA inclus)
Hardware plus CONTRACT PE 1, 3 SAU 5 ANI 8x5 FortiCare and...
6.568 RON (fara TVA)
7.815,92 RON (TVA inclus)
  
  
  

Categorii produse

  

  

Filtreaza dupa brand

  



  

Newsletter

 
Vrei sa fii informat prin email despre reduceri, promotii si noutati?