Module Cisco

Ordoneaza dupa:
Branduri:
Viteza de transfer:
Porturi WAN:
Numar de Porturi:
PoE:
Tip Conexiune:
Sloturi SFP:
Blank faceplate for HWIC slot on Cisco ISR
123,87 RON (fara TVA)
147,40 RON (TVA inclus)
Catalyst 3K-X Network Module Blank Spare
124,38 RON (fara TVA)
148,01 RON (TVA inclus)
512MB DRAM Memory for Cisco 2811 Router ...
134,33 RON (fara TVA)
159,85 RON (TVA inclus)
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
192 RON (fara TVA)
228,48 RON (TVA inclus)
10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter
210,20 RON (fara TVA)
250,14 RON (TVA inclus)
10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Patch / Rola: Patch Tip:...
246,76 RON (fara TVA)
293,64 RON (TVA inclus)
10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter Patch / Rola: Patch Tip:...
246,76 RON (fara TVA)
293,64 RON (TVA inclus)
10GBASE-CU SFP+ Cable 1.5 Meter Specifications Part Number:...
247,76 RON (fara TVA)
294,83 RON (TVA inclus)
Specifications Part Number: SFP-H10GB-CU2-5M Cable Type: Passive...
247,76 RON (fara TVA)
294,83 RON (TVA inclus)
Specifications Part Number: SFP-H10GB-CU2M Cable Type: Passive...
247,76 RON (fara TVA)
294,83 RON (TVA inclus)
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter Patch / Rola: Patch Tip:...
287,99 RON (fara TVA)
342,71 RON (TVA inclus)
10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter
311,10 RON (fara TVA)
370,21 RON (TVA inclus)
Gigabit Ethernet SX Mini-GBIC SFP Transceiver
378,99 RON (fara TVA)
451 RON (TVA inclus)
Gigabit Ethernet 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver
378,99 RON (fara TVA)
451 RON (TVA inclus)
MR 802.3at PoE Injector Interface...
383,56 RON (fara TVA)
456,44 RON (TVA inclus)
8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC
387,99 RON (fara TVA)
461,71 RON (TVA inclus)
8 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC, Spare
420,40 RON (fara TVA)
500,28 RON (TVA inclus)
100FX SFP on GE ports Dispozitivul 100FX SFP on GE ports are o rată...
423,99 RON (fara TVA)
504,55 RON (TVA inclus)
100BASE-FX SFP for FE port
458,24 RON (fara TVA)
545,31 RON (TVA inclus)
100 Base-LX Mini-GBIC SFP Transceiver Reţea Rata de...
466,19 RON (fara TVA)
554,77 RON (TVA inclus)
100BASE-FX SFP for FE port Performanță Maximă de transfer de...
468,91 RON (fara TVA)
558 RON (TVA inclus)
100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver Reţea Rata de...
515,90 RON (fara TVA)
613,92 RON (TVA inclus)
16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC
538,12 RON (fara TVA)
640,36 RON (TVA inclus)
16 Gbps Fibre Channel SW SFP+, LC
538,12 RON (fara TVA)
640,36 RON (TVA inclus)
100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver Reţea Rata de...
668,89 RON (fara TVA)
795,98 RON (TVA inclus)
100Base-FX Multi ModeRugged SFP Performanță Maximă de tr...
680,58 RON (fara TVA)
809,89 RON (TVA inclus)
High-Speed WAN interface card Cisco 4x 10/100, HWIC-4ESW
714,29 RON (fara TVA)
850 RON (TVA inclus)
Gigabit Ethernet LH Mini-GBIC SFP Transceiver
757,14 RON (fara TVA)
901 RON (TVA inclus)
1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire...
763,98 RON (fara TVA)
909,14 RON (TVA inclus)
Transceiver 1000BASE-T SFP Porturi: 1 x 10/100/1000Base-T...
792,34 RON (fara TVA)
942,88 RON (TVA inclus)
100BASE-T SFP, Industrial Temp
802,97 RON (fara TVA)
955,54 RON (TVA inclus)
QSFP to SFP10G adapter Connector(s): QSFP Connector(s)...
866,65 RON (fara TVA)
1.031,31 RON (TVA inclus)
1-Port Serial WAN Interface Card
899,67 RON (fara TVA)
1.070,61 RON (TVA inclus)
Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver Reţea Rata...
904,24 RON (fara TVA)
1.076,04 RON (TVA inclus)
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
916,49 RON (fara TVA)
1.090,62 RON (TVA inclus)
1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM
916,49 RON (fara TVA)
1.090,62 RON (TVA inclus)
100BASE-LX SFP for FE port Performanță Maximă de tr...
990,03 RON (fara TVA)
1.178,13 RON (TVA inclus)
1-Port Serial WAN Interface card Interface Provided...
990,94 RON (fara TVA)
1.179,22 RON (TVA inclus)
Meraki 1 GbE SFP Copper Module Interface Provided...
1.016,81 RON (fara TVA)
1.210 RON (TVA inclus)
Meraki Multigigabit 802.3at PoE Injector (EU Plug) Product Type: PoE...
1.027,11 RON (fara TVA)
1.222,26 RON (TVA inclus)
Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare
1.038,40 RON (fara TVA)
1.235,70 RON (TVA inclus)
Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module
1.038,40 RON (fara TVA)
1.235,70 RON (TVA inclus)
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
1.067,83 RON (fara TVA)
1.270,72 RON (TVA inclus)
1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD) Reţea Rata de transfer de date...
1.089,52 RON (fara TVA)
1.296,53 RON (TVA inclus)
100Mbps Single Mode Rugged SFP Performanță Maximă de tr...
1.089,52 RON (fara TVA)
1.296,53 RON (TVA inclus)
1000BASE-T SFP (NEBS 3 ESD) Reţea Rata de transfer de date...
1.089,52 RON (fara TVA)
1.296,53 RON (TVA inclus)
Two-port Voice Interface Card - E and M Interface Provided...
1.090,03 RON (fara TVA)
1.297,14 RON (TVA inclus)
2-Port Network Interface Module - FXS, FXS-E and DID Brand: Cisco...
1.090,20 RON (fara TVA)
1.297,34 RON (TVA inclus)
100BASE-BX10-D SFP Performanță Maximă de transfer de la di...
1.114,40 RON (fara TVA)
1.326,14 RON (TVA inclus)
100BASE-BX10-U SFP Reţea Tipul de interfaţă SFP Ra...
1.114,40 RON (fara TVA)
1.326,14 RON (TVA inclus)
QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 1m
1.114,40 RON (fara TVA)
1.326,14 RON (TVA inclus)
QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 3m
1.114,40 RON (fara TVA)
1.326,14 RON (TVA inclus)
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module
1.147,71 RON (fara TVA)
1.365,77 RON (TVA inclus)
Cisco Catalyst 3850 4 x 1GE Network Module
1.147,71 RON (fara TVA)
1.365,77 RON (TVA inclus)
2-port Network Interface Module - FXO (Universal)
1.147,71 RON (fara TVA)
1.365,77 RON (TVA inclus)
Catalyst 3K-X 1G Network Module option PID Conexiune...
1.194,42 RON (fara TVA)
1.421,36 RON (TVA inclus)
Catalyst 3K-X 1G Network Module Conexiune Tehnologia de...
1.194,42 RON (fara TVA)
1.421,36 RON (TVA inclus)
one-port Analog Modem Interface card Interface Provided...
1.226,29 RON (fara TVA)
1.459,28 RON (TVA inclus)
2-Port Async/Sync Serial WAN Interface Card Networking...
1.237,78 RON (fara TVA)
1.472,96 RON (TVA inclus)
2-port Network Interface Module - FXO (Universal) Interface...
1.238,67 RON (fara TVA)
1.474,02 RON (TVA inclus)
2-Port Network Interface Module - FXS, FXS-E and DID Interface...
1.238,67 RON (fara TVA)
1.474,02 RON (TVA inclus)
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card
1.241,18 RON (fara TVA)
1.477 RON (TVA inclus)
Meraki 1000Base SX Multi-Mode Interface Provided...
1.287,10 RON (fara TVA)
1.531,65 RON (TVA inclus)
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
1.311,66 RON (fara TVA)
1.560,88 RON (TVA inclus)
10GBASE-SR SFP Module, Enterprise-Class
1.311,66 RON (fara TVA)
1.560,88 RON (TVA inclus)
2GB DRAM (1 DIMM) for Cisco 2901, 2911, 2921 ISR, Spare
1.325,35 RON (fara TVA)
1.577,17 RON (TVA inclus)
1-Port Serial WAN Interface Card
1.349,50 RON (fara TVA)
1.605,91 RON (TVA inclus)
1000Mbps Multi-Mode Rugged SFP Reţea Tipul de interfaţă...
1.362,15 RON (fara TVA)
1.620,96 RON (TVA inclus)
100BASE-EX SFP (40km) Performanță Maximă de transfer de la di...
1.473,60 RON (fara TVA)
1.753,58 RON (TVA inclus)
Transceiver Cisco 1000BASE-LX/LH SFPxcver mod, MMF/SMF, 1310nmDOM...
1.478,97 RON (fara TVA)
1.759,98 RON (TVA inclus)
10GBASE-CX4 X2 Module Main features of Cisco 10GBASE X2 modules...
1.485,54 RON (fara TVA)
1.767,79 RON (TVA inclus)
10GBASE-CX4 X2 Module Main features of Cisco 10GBASE X2 modules...
1.485,54 RON (fara TVA)
1.767,79 RON (TVA inclus)
Four port 10/100/1000 Ethernet switch interface card w/PoE...
1.548,35 RON (fara TVA)
1.842,54 RON (TVA inclus)
4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module Interface...
1.554,62 RON (fara TVA)
1.850 RON (TVA inclus)
OC3/STM1 SFP, Multi-mode fiber Specifications Part Number:...
1.609,91 RON (fara TVA)
1.915,79 RON (TVA inclus)
OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Short Reach Specifications...
1.609,91 RON (fara TVA)
1.915,79 RON (TVA inclus)
QSFP to 4xSFP10G Passive Copper Splitter Cable, 5m
1.671,60 RON (fara TVA)
1.989,20 RON (TVA inclus)
Modulul Transceiver 1000BASE-LX/LH prezintă o interfață de tip SFP precum și...
1.687,97 RON (fara TVA)
2.008,68 RON (TVA inclus)
1-Port ISDN BRI U High-Speed WAN Interface Card Descriere...
1.733,29 RON (fara TVA)
2.062,62 RON (TVA inclus)
2-Port Serial WAN Interface Card General Information...
1.733,29 RON (fara TVA)
2.062,62 RON (TVA inclus)
2-Port Serial WAN Interface card Interface Provided...
1.734,14 RON (fara TVA)
2.063,63 RON (TVA inclus)
16-channel high-density voice DSP module
1.756,16 RON (fara TVA)
2.089,83 RON (TVA inclus)
1-Port ISDN WAN Interface Card (dial and leased line)...
1.763,03 RON (fara TVA)
2.098 RON (TVA inclus)
1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM
1.820,36 RON (fara TVA)
2.166,23 RON (TVA inclus)
10GBASE-SR SFP Module
1.862,40 RON (fara TVA)
2.216,26 RON (TVA inclus)
10GBASE-SR SFP Module
1.862,40 RON (fara TVA)
2.216,26 RON (TVA inclus)
Two-port Analog Modem Interface Card Interface Provided...
1.969,50 RON (fara TVA)
2.343,70 RON (TVA inclus)
EHWIC 1 port dual mode SFP(100M/1G) or GE(10M/100M/1G)...
1.979,40 RON (fara TVA)
2.355,49 RON (TVA inclus)
OC3/STM1 SFP, Single-mode fiber, Intermediate Reach Specifications...
1.981,04 RON (fara TVA)
2.357,44 RON (TVA inclus)
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex B Reţea Reţea s...
1.981,88 RON (fara TVA)
2.358,44 RON (TVA inclus)
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ EHWIC Annex M Reţea Reţea s...
1.981,88 RON (fara TVA)
2.358,44 RON (TVA inclus)
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex A Interface Provided...
1.981,88 RON (fara TVA)
2.358,44 RON (TVA inclus)
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex B Interface Provided...
1.981,88 RON (fara TVA)
2.358,44 RON (TVA inclus)
Multi Mode VDSL2/ADSL/2/2+ NIM Annex M Interface Provided...
1.981,88 RON (fara TVA)
2.358,44 RON (TVA inclus)
100BASE-ZX SFP (80km) Reţea Tehnologia cablării 1...
2.027,96 RON (fara TVA)
2.413,27 RON (TVA inclus)
Catalyst 2960-X FlexStack Plus Stacking Module optional
2.034,76 RON (fara TVA)
2.421,37 RON (TVA inclus)
  
  
  
  

  

Branduri

  



  

Aboneaza-te la newsletter

 
Vrei sa afli prin email despre reduceri si promotii? Aboneaza-te acum la newsletter si fii la curent cu tot ce e nou!